Aşk Sözleri
Günlük Yaşantımızda Yaşadığımız Olayları Duygu Ve Düşünçelerimizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Paylaşarak Açıklarız.Resimli Sözler Sitemiz de Sözleri Bulabilirsiniz.
Bir İnsanı Oluşturan Özeliklerden Biride Duygudur.İnsan Karakteri Bu Duygular Neticesinde Gelişir.Nitekim Modern Dünyada Erkekler Ve Kadınlar Etkilemek Aşk Sözleri İle Duygularınızı Açıkca Söyliyebilirsiniz.Güzel Sözler İle Sevgiliye İltifat Etmek İçindeki O Aşkın Kıpraşması İle Size Daha Duygulu Bakması Veya Cevap Vermesidir.

Sosyal Medya Hesaplarından En Giderli Sözler Resimli Sözlerdir.Duygularla Açıklanmış Her Güzel Sözler Karşı Tarafdaki İnsana Daha Ağır Acı Verebilir.Örneğin Karşı Tarafdaki Eski Sevgiliye Giderli Söz Paylaşaçaksam Bu Söz Hem Onu Sahipleneçek Bir Söz Hemde Onu İstemediğinizi Belli Bir Eden Söz Olması Gereklidir.Göndermeli Sözlerde Asıl Hedef İnsanın İç Duygularına Hasar Verebilmektir.Bu Sayede Kendi Kendisine Benden Adam Olmaz Diyebilmeli Buna Pskilojik Baskı Diyebiliriz.Sizin Göndereçeğiniz Her Yazı Karşı Tarafın İçini Deşerek Kendisini Suçlu Hissedecek.
Ve O İnsanda Çöküş Başlıyaçaktır. Kendini Kaybederse Suçu Sizsiniz.Eğerki Nefretten Güç Alırsa Onu Ayakta Tutan Tek Şey Nefret Olur.Buda Pimi Çekilmiş Bir El Bombası Gibi Olur

Söyle Bana Ey Yar.Sessizce Söyle Kader Böyle Yazmış De
Ve Yavaşca Git Giderken,Gidişine Bir Dal Sigara yakayım 
Hayellerimi Yakayım,Kendimi Kaybedeyim Düşünemiyeyim.
Sesizce Git Yar.En Ufak Ateşin Patlatır Beni.Ağlamadan Git Yarr

0/Yorum Yaparsanız Seviniriz/Yorumunuz Var

Daha yeni Daha eski