İyi Geceler Sözleri

İyi geceler sözleri ile sevdiğiniz kişiye yada kişilere iyi geceler mesajları gönderebilirsiniz. Farklı iyi geceler mesajları göndermek için bu güzel sözlere bakmanız ve dilediğinizi seçip göndermeniz kafi olacaktır.


♥ Gece olup güzel gözlerin yenik düşmüş olduğunda uykusuzluğa, seni semandan alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın bir ihtimal fakat daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü…

♥ Gece ne kadar karanlık olursa cenabı allah gönlünüzü o kadar aydın kılsın. Tatlı uykular. Hayırlı geceler.

Bu gece dolunay var semanda, kutup yıldızı gene belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları geçene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

♥ İyi geceler sözleri ile sevmiş olduğunuz kişiye uyumadan önce anlamlı ve güzel bildiri gönderebilirsiniz.

Gülüşün gökteki ay kadar parlak ve sonsuz, umutlarınız yarın doğacak Güneş misali erken gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler…

♥ Yüreğin doğmuş güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş normal olarak batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana yat uyu, güneş doğacak ve sen gene ona koşacaksın. Ayaklarımın gideceği tek yerdeki aşkıma iyi geceler…

♥ İyi geceler, tatlı rüyalar. Rabbim c.C slmı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemizin üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler sizi korusun.

En güzel rüyaların seninle olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle. Tatlı uykular…

♥ Mademki tanrı güneşi çekmiş semamızdan, kâdirenmeı susturmuş, yıldızlarla süslemiş gecemizi, bizler de hamt edip dalalım uykuya. Tanrıümme bismike emütü ve ahya.

Cenabı allah’tan içinde Rasulullah efendimizi göreceğin bir rüya dilekleriyle. Hayırlı geceler.

♥ Kalbin kar benzer biçimde beyaz gönlün yıldızlar şeklinde parlak duyguların güneş gibi sıcak rüyaların ay yıldızı şeklinde olsun…

Geceniz, yeşil kubbedeki yeşil halılarda namaz kılmanın verdiği refah koksun. Hayırlı aksamlar.

♥ Bazı kelimeler yürektendir. Bazı sözler ise gönülden. Bazı kelimeler ise yetersiz kalır. O an gözler konuşur. Şimdi görebilseydin gözlerim o vakit anlardın uykumun geldiğini. İyi geceler.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve yaşam daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… İyi geceler…

♥ Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Kapattığınız bir tek lambanızın ışığı olsun. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin iyi geceler…

♥ Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin geçen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

♥ Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni keyfiyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin geçen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

♥ Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

♥ Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Geceler karanlık, geceler işsiz çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bir tanem, gel de sevindir seni seven sevgiliyi…

♥ Artık sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana.

İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve rahat uyu diye bu ileti gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

♥ Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakin üşüme diye. İyi geceler canıma.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her süre duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

♥ Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım…

Gece olup güzel gözlerin yenik düşmüş olduğunda uykusuzluğa, seni semanden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın bir ihtimal ama devamlı yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

♥ Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur… Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum tanrı rahatlık versin.

Duvarıma bakarken boş odamın, birden şen beliriverdin. Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana gene geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin. Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biriciğim iyi geceler sana.

♥ Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma İyi uykular…

Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; hah işte onlar omasın diye buraya bir iyi geceler bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın. İnsanlık daha ölmedi.

♥ Bu gönül sana tutkun. Sözlerin gene suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Yitik gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem…

♥ İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin sebebi buymuş. Sende beni düşün uyumadan önce. İyi rüyalar aşkım. Rüyalarda buluşmak dileğiyle.

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kâbusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

0/Yorum Yaparsanız Seviniriz/Yorumunuz Var

Daha yeni Daha eski