Sevgiliye Günaydın Sözleri

Sevgiliye günaydın sözleri ile uyandığınızda sevgilinize iyi sabahlar mesajları yollayabilirsiniz. Bu iyi sabahlar mesjaları ile sevdiğiniz insanoğlunun gününün aydın geçmesini sağlayabilir ve onu sabah ilk uyandığınızda hatırlamış olduğunız için mutlu edebilirsiniz.

Sevgiliye günaydın Mesajları
Sevgiliye günaydın mesajları yollayarak sizde sevmiş olduğinizi ilk güneş ışıkları ile hatırlamış olduğunızı gösterin ve onun kalbini derinden etkileyin. Eğer minik bir münakaşa yaşamışsanız aşağıdaki iyi sabahlar mesajları ile onun kalbini yumuşatabilir ve aranızı tekrardan iyi yapabilirsiniz. Çünkü aşk öyle küçük birşey değildir, sizin sulhmanıza yada sevgilinizin yüzündeki ufacık bir tebessüme yardımcı olabilirsek ne mutlu bize..

♥ Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Günaydınlar aşkım…

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki sabahları benimle uyanman dileğiyle. Sen’li Ben’li sabahlara sevgilim, iyi sabahlar seni seviyorum.

♥ Sevgiliye iyi sabahlar sözleri ile aşk dolu ve anlam yüklü günaydın mesajları gönderebilirsiniz.

Uykumda bile özlediğim, asla doyamadığım ve doyamayacağım en değerli varlığım. Iyi sabahlar, yeni günümüze sefalar getirdin.

♥ Seni sevmek güneşe dokunmak benzer biçimde, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle adım atar, seninle yaşanır ancak bu yaşam, iyi sabahlar aşkım.

Iyi sabahlar uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

♥ iyi sabahlar gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam iyi sabahlar.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Iyi sabahlar tatlım.

♥ günaydın yüreğime doğmuş aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.

Iyi sabahlar, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum devasa gözlerinden, burnundan.

♥ iyi sabahlar; benim viran gönlümün sultanı, iyi sabahlar; dost bağımın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, iyi sabahlar; canımın cananı, günaydın…

Seni seviyorum bebeğim gözlerin şeklinde bugün de iyi sabahlar olsun güneşime.

♥ Seninle yaşam rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, iyi sabahlar bir tanem.

♥ iyi sabahlar yaşamımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi iyi sabahlar baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

♥ Adını güsevinç yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim sevgilim günaydın.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim iyi sabahlar yaşamımın anlamı aşkım…

♥ Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o vakit cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim…

♥ Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana iyi sabahlar yaşamımın anlamı.

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.

♥ Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

♥ iyi sabahlar yeni dünyaya gelen masum tatlı güneşim, iyi sabahlar kır çiçeğim, iyi sabahlar gönlümü fetheden sevgilim… iyi sabahlar…

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun şeklinde, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu şeklinde, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

♥ günaydın yaşamımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Iyi sabahlar güzeller güzelim.

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gaslım, her şeyim iyi sabahlar günaydınlar.

♥ Bir güneş benzeri biçimindesin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, iyi sabahlar sevgilim, günümüz aydın olur beraber.

Güzelliğin şeklinde gününde aydın olsun günaydın aşkım sana iyi sabahlar sadece sana.

♥ yalnız rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim…

♥ Bir güneş şeklindesin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, iyi sabahlar sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

İyi geceler öpücüğünü de geçtim. Bana yüzlerce iyi sabahlar borcun var, unutma.

♥ Güsevinç inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde yatacağım. Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! Günaydın aşkım.

Günaydın yüreğime dünyaya gelen, içimi ısıtan güneşim. Seni tarifsiz seviyorum.

♥ Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Güneş dünyaya geldi dünyamıza, gözlerini aç hadi sevgilim aşkımıza. Seni çok seviyorum. Günaydın sevdiceğim.

♥ Dünyada biroldukça insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan bildiriımı okuyor iyi sabahlar…

Her şey seninle adım atar. Seninle bir her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

♥ Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun şeklinde, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu şeklinde, iyi sabahlar sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Bigün daha başlıyor yaşamımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve yaşamıma, seviyorum seni iyi sabahlar hayatımın tek gerçeği.

♥ Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah bir günaydın duymaktı aslen istediğim şimdi sana duymadığımı yazıyorum iyi sabahlar dünyanın en güzel gerçeği.

Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana iyi sabahlar bir tanem diyebileyim.

♥ Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim her şeyim.

Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği iyi sabahlar.

♥ Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslen istediğim. Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili: iyi sabahlar dünyanın en güzel gerçeği.

Günaydın hanımım, günaydın hayat ve gene iyi sabahlar içimde sen olup koparamadığım kadınım…

♥ Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle birlikte uyanmak dileği ile iyi sabahlar bir tanem.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların benzer biçimde, günlerimde heyecanlar gizli saklı sana bakmış olduğumda kalbimin atışı şeklinde, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

♥ Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

Çayı da şekersiz içiyorum aslına bakarsan, hiç yormam seni. Tek ihtiyacım ıslak dudaklarından bir kuru günaydın.

♥ Gözlerimi açmış olduğum süre senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından iyi sabahlar aşkım.

Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır.

♥ iyi sabahlar aşkım o denli güzel bigün olsun ki bugün, hiç bitmese söylediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…

günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açmış olduğumda aklıma gelen tek gerçek iyi sabahlar.

♥ Bu sabah, bu sabah mavi bulutların avucuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum, güneş her süre doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bir tanem.

İnsan her uyandığında ömründen bigün gidiyor ama seninle benim ömrüm uzuyor. Günaydın aşkım.

♥ Güneş hepimiz için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Iyi sabahlar yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel sevgilim.

Bu dünyaya gelen güneş bizim için doğuyor, yeni günü bize doğuruyor. Mutlu bigün geçirmemiz dileğiyle günün aydın olsun sevgilim.

Sözler Diyarı

0/Yorum Yaparsanız Seviniriz/Yorumunuz Var

Daha yeni Daha eski