Yeni Yıl İle İlgili Sözler

Yeni Yıl İle İlgili sözler

Sayfa İçeriği: Yeni Yıl İle İlgili Sözler Anlamlı, Yeni Yıl İle İlgili Sözler 2018, Yeni Yıl İle İlgili Mesajlar, Yeni Yıl İle İlgili Sözler facebook, Yeni Yıl İle İlgili Sözler Whatsapp, Yeni Yılda Yazılabilecek Sözler

Yeni yılda bolca mutluluk dilerim bu güzel sayfada sizler için yeni yıl ile ilgili güzel sözler güzel mesajlar hazırladık. Bu güzel yeni yıl mesajlarını facebook veya twitterdan paylaşın.

YENİ YIL İLE İLGİLİ GÜZEL MESAJLAR

Manşet: Mutlu seneler…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.

Yaşamında güzel seneler, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu seneler…

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler noksan olmasın mutlu yıllar.

Yaşamın olduğu yerde ümit vardır. Yeni yılda tüm ümitler ve başarılar sizinle olsun. Mutlu yıllar.

Yeni yıl bizlere mübarek olsun. Yeni yıl sizlere de mübarek olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Yaşamınca güzel seneler, mutlu yarınlar, arkadaşça dostluklar hep senin olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

Mutluluklar paylaşıldıkça büyür ve çoğalır. Yeni yılınızın bol paylaşımlı olması dileğiyle… Yeni seneninız kutlu olsun.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı mübarek olsun.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Nerede hayat varsa, orada ümit da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu bir yıl dilerim.

Yeni yılını tüm yüreğimle kutluyor, daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle beraber görmeni ve geçirmeni arzuluyorum.

2018 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2018 daha çok umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin.

Yeni senenin sıhhat mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni senenin kutlu olsun.

Her yeni yıl bir başka güzel. 2018 yeni yıl sizlere yaşamınız süresince unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni seneninız kutlu olsun.

Cevap verememek, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm problemlerın cevapları seninle olsun. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2018 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun… Nice Yıllara…

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiçbir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bundan önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu yıllar!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yatalihın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bizlere ve yeni bir başlangıç… Yeni seneninız kutlu olsun.

Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Geleceğimiz için umutlu, verimli, 2018’de yaşanmış olan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz. Hep birlikte nice mutlu seneler!

Rüya yarın hayalidir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu icra eden bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın mübarek olsun!

En büyük süre hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2018 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara…

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Cenkların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Dünyayı değişiklik yapmak istersen yüreğine inan, dostlarına itimat, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar!

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle.

Sözler Diyarı

0/Yorum Yaparsanız Seviniriz/Yorumunuz Var

Daha yeni Daha eski