Yılbaşı İle İlgili Sözler


Sayfa İçeriği: Yılbaşı İle İlgili Sözler 2018, Yılbaşında Yazılabilecek Sözler, Yılbaşı İle İlgili Mesajlar, Yılbaşı İle İlgili Sözler fecebook, Yılbaşı İle İlgili Sözler Whatsapp, Yılbaşı İle İlgili Sözler Anlamlı

En güzel günler en güzel seneler en güzel anlar bizim olsun. Hepimiz bu sayfada sizler için 2018 yılında sevdiğinize yollamanız için en güzel yılbaşı mesajlarını hazırladık.

2018 YILBAŞI İLE İLGİLİ SÖZLER

Manşet: Yeni yılda hatalarınız az, başarılarınızın devamlı olması dileğiyle. Yeni seneninız mübarek olsun.

En kötü gün gülmediğiniz gündür. Yeni yılda bolca bol ve en içten gülümsemelere açılması dileğiyle… Mutlu seneler…

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, sevinç, başarı, bol miktarda para, sevgi ve rahatlık getirmesini dilerim. Mutlu yıllar.

Hedefsiz ve hayalsiz büyük şeyler yapılamaz. 2018 senesinde tüm hedeflerinizin ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni senenin dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu seneler.

Kardeşliğin dünyaya geldiğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, bir ihtimal yorgun, yine de mutlu, gene de umutlu, yine de şefkatli nice yıllara!

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2018 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle…

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

Yeni senenin en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2018 senesinde hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu planladığınüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle…

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu seneler sana yakışacaktır.

İnsan, mükafaatını kalbi ile beraber vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrı’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun… mükafaatınla yücel.

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kere ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu seneler!

Yeni bir yıla girerken herkese sevgi ve barış temenni ediyorum. Cenkların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl şeklinde geride kalması umuduyla… Nice mutlu yıllara…

herkes bir başkasına yardım etseydi, her insanın işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu seneler dilerim.

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepinize mutlu, aklıselim ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle…

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları korumuş olan çitler olsun. Mutlu yıllar.

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona aslabir süre ulaşamayız fakat tıpkı denizcilere olduğu benzer biçimde bizlere de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşmanız dileğiyle mutlu seneler.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, doğrusu yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım… Nice seneler, mutlu seneler.

Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2018 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim.
Sözler Diyarı

0/Yorum Yaparsanız Seviniriz/Yorumunuz Var

Daha yeni Daha eski