SEVGİLİLER GÜNÜ 2018 SÖZLERİ

SEVGİLİLER GÜNÜ 2018 SÖZLERİ2018 Sevgililer Günü Mesajları Kısa, 2018 Sevgililer Günü Mesajları Yeni, 2018 Sevgililer Günü Mesajları duygusal, 2018 Sevgililer Günü Mesajları feysbuk, 2018 Sevgililer Günü Mesajları Anlamlı, 2018 Sevgililer Günü Mesajları Duygusal

Her türden harika sözler ve mesajlar hazırladık. Bu sayfada da sizlere en güzel sevgililer günü mesajı hazırladık. Bu sayfada yer edinen bu güzel sevgililer günü mesajlarını sevgilinize whatsapptan yazın yahut toplumsal medyadan paylaşın.


Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama her insanın sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın sona erdiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yine başlamak isterim. Sevgililer günün mübarek olsun bir tanem.

Üşüyor musun? O zaman gel yanıma! O denli yaktın ki canımı, üşümezsin tekrar. Sevgililer günün mübarek olsun bir daha…

Aşk nedir, bilmiyorsan gecelere sor, şu sapsarı yüzlere, şu kupkuru dudaklara sor. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…

En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Çiçek dalda sen yanımda koklanınca güzel dünya aşktan başka her şey gerçek dışı yaşadıkça. Sevgililer günümüz mübarek olsun aşkım.

Kimi zaman merak ederler, “yaşamında biri var mı” diye. Yaşamımda biri yok. Birinde hayatım var. Sevgililer günün mübarek olsun sevdiğim.

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, fakat ben hiç kimseye sana bakmış olduğum gibi bakmadım. Sevgililer günün mübarek olsun canım aşkım.

Seni her planladığımde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir semam var.

Dünyaya gelen her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan aslabir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün mübarek olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bigün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bu şehir güzelse, senin yüzünden… Sen dünyada olmasan diyorum ben ne yapardım. Seni çok seviyorum aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Beraber varalım nice yıllara…

Denizi içerken maviler takıldı boğazcaıma, karaya vuran balık benzer biçimde çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bazı insanların sesinde mutluluk gizli… İşte sen de o insanoğluın en mühimisin benim için aşkım. Sevmiş olduğim sevgililer günün kutlu olsun.

Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak… Seni uyandırmak için can atmak fakat kıyamamak. Aşkım sevgililer günün mübarek olsun.

Tüm mevsimleri bir günde, tüm yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü birlikte geçirmek dileğiyle.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, olanaksız olduğun için aşığım sana. Sevgililer günün mübarek olsun Bi tanem, seni çok seviyorum.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı arzuluyorum.

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o denli çok seviyorum ki.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek isterim ama kalbim benzer biçimde ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün mübarek olsun!

Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O”nadır, ya O”nunla O”lana, ya aşk’adır, ya da aşk’la yanana! Sevdiğim sevgililer günün mübarek olsun.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

çağıl aşk istemem, üzüntüden başka ne ki? İlkel aşk isterim, aşkın en ilk”el halini. Seni isterim her halinle. Sevgililer günün kutlu olsun canım.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürmüş olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Seviyorum seni ben her gün anacağım, sevgilim aşkım diyerek sana koşacağım seni bigün anıp sonrasında atmayacağım sevgim büyüktür bir güne bırakmayacağım.

Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğuna sevdim seni… Sevgililer günün kutlu olsun canım aşkım.

Bir gülüşün ateşiyle yakmasını biliriz ölümün önünde sigaramızı. Seni canımdan çok seviyorum sakın bırakma ellerimi. Sevgililer günün kutlu olsun canım.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin fakat bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun!

O denli güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün mübarek olsun!

Yüreğim hafifçe ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç defa güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Ne süre tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne süre gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz mübarek olsun!

Öyle biri olacak ki her şeyi unutturacak… Ve diyeceksin ki… Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sesini duysam da her an yüzünü görmek şeklinde değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o denli çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum…

0/Yorum Yaparsanız Seviniriz/Yorumunuz Var

Daha yeni Daha eski