İyi Geceler Mesajları /Resimli

Bu sayfada iyi geceler mesajları, yeni iyi geceler mesajları, iyi uykular mesaj sözleri, en güzel iyi geceler mesaj sözleri, full iyi uykular mesajları, sevgiliye iyi geceler mesajları,tatlı rüyalar, güzel söz,facebook için iyi geceler mesajları, facebookta  iyi geceler sözleri paylaş, iyi geceler, sözleri, mesajları,tatlı uykular mesajı,2018 iyi geceler mesajları, facebook iyi geceler resimli sözler, resimli iyi uykular, tatlı uykular mesajları, resimli iyi geceler mesajları, anlamlı iyi geceler kısa mesajları, iyi geceler sms mesajları, sevgili için iyi geceler mesajları, sevgiliye söylenbilecek en güzel iyi geceler tatlı uykular sözleri, sevgiliye iyi geceler sms mesajları:


Anlamlı İyi Geceler MesajlarıNasıl da bir uykudur bu anlatılmaz yaşanır. O zaman gideyim bari yaşayım


İyi geceler hayat, bugün de seni yaşadım, payıma düşen kadar. Belki yarın, güneş daha parlak ve sıcak doğacak, İnsanlar tebessümle bakacak birbirine, Sevgiyle.


Sen rahat rahat uykuya dalıp en güzel rüyalar içindeyken, bu mecnuna insaf et. O güzel sesini duyur ki bende uykuya dala bileyim, iyi geceler.


Siz de sürekli kendinizi yorgun ve uykusuz mu hissediyorsunuz ? Sabahları uyanmakta zorlanıyor musunuz?  Vallahi yapacak bir şey yok, erken yatsaydınız.


İyi geceler bunu okuyan, umarım en yakın zamanda hayatında dert diye bir şey kalmaz.

0/Yorum Yaparsanız Seviniriz/Yorumunuz Var

Daha yeni Daha eski