ÖLÜM YILDÖNÜMÜ MESAJLARI

Bu güzel sayfada sizler için en güzel ölüm yıldönümü sözlerini ve mesajlarını hazırladık. Sayfadaki anlamlı ölüm yıldönümü sözlerini ve mesajlarını face twitter ve wahstapp ile veya kısa bildiri ile paylaşın.

ÖLÜM YILDÖNÜMÜ MESAJLARI

ÖLÜM YILDÖNÜMÜ MESAJLARI
Cennetin ırmakları ruhuna işlesin mekanı aden olsun. Ölüm yıldönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum.

Bir yıl daha geçti sensiz koskocaman bir yıl daha onsuz.

Ölümünün birinci yılında saygı minnet ve rahmetle anıyoruz.

Merhumu ölüm yıldönümünü saygı ve rahmet ve saygıyla anıyorum.

Vakit öyle veya bu şekilde akıp gidiyor. Merhumu ölüm yıldönümünde rahmetle anıyorum.

Canım sevgili eşim nurlar içinde yat. Ölümünün birinci yılında rahmetle anıyorum.

Geçen yıl aramızdan ayrılan merhumu rahmet ve saygıyla anıyoruz. Mekanı cennet makamı ali olsun inştanrı.

Ölüm yıldönümünde dedemizin allah’ım mekanını cennet eylesin. Dualarımızı kabul etsin.

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin toprağı bol olsun. Ölüm yıldönümünü saygı ve dualarla anıyorum refah içinde yatsın.

Ölenlerde ırk ve din farkı yapılmaz. Ölen insandır. Merhumu ölüm yıldönümünü saygıyla anıyorum.

Ülkemizin eğitim davasına gönül veren sevgili üstadımızın aramızdan ayrılışının birinci senesinde hasretle ve sevgiyle anıyoruz.

Sevapları ile günahları ile bir ölüm yıl dönümüne daha ulaştık allah taksiratlarını affetsin mekanı cennet olsun.

Daha ne kadar özleyeceğim seni diye sormuş oldum ama cevap alamadım. Ben senin beni bırakıp gidişinin 1. Yılında seni çok özledim.

Sensiz geçen sessiz geçen bir yıl seni her zaman özleyeceğiz. Yattığın yerde rahat uyu. Mekanın aden olsun.

Babamın ölüm yıldönümünü rahmet ve şad ile anıyorum babasızlık insanoğlunun belini büker öksüzlük her gece üzerine çöker. Keşkelerin etrafında.

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin toprağın bol refah içinde yat ölüm yıldönümünü saygı ve dualarla anıyorum canım anneciğim.

Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızla cennet yüzü görmeyi nasip etsin her insana. Ölüm yıldönümünü saygı ve dualarla anıyorum.

Yüce Mevla’nın rahmetine kavuşmasının 1. Senesinde kendisini saygı ve sevgiyle anıyoruz. Onun yolunda yürümeye devam edeceğiz.

Yokluğunun birinci senesinde hava hala senin bu hayattan göçüp gittiğin şeklinde soğuk ve acımasız şu demek oluyor ki senden sonra yaşamak daha da acı ve zor.

Çaresizlik gözünü kapattığında sana bu kadar yakın olan birinin aslına bakarsak bilmediğin ve çok uzak bir yerde bulunduğunu bilmektir.

Canım anama seni çok özledim. Yokluğun çok acı seni her zaman seveceğim ve her zaman sevgiyle anmaya devam edeceğim. Nur içinde yat annem.

Ölüm geldi aldı sevenlerimizi allah’ın takdiri uygun gördü aldı ahirete dualarımız sevdiklerimizle Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmet ve saygıyla anıyorum.

Evet canım sevmiş olduğim yıl döndü geldi. Bugün senin aramızdan ayrılışının ilk yılı hepimiz hala seni arıyor seni çok özlüyoruz. Tanrı’ım mekanın cennet etsin.

Demişlerdi ki ölenle ölünmez sende zamanla alışır yaşamına dönersin bak bir yıl geçti ama ben hala senin yokluğuna alışamadım canım annem.

Çaresizlik gaslınü kapattığında sana bu kadar yakın olan birinin aslına bakarsak bilmediğin ve çok uzak bir yerde bulunduğunu bilmektir. Canım sevgili eşim nurlar içinde yat.

Topraktan geldik toprağa gideceğiz yaşadığımız hayatın hesabını toprakta vereceğiz acınızı yürekten paylaşıyor ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Geçen yıl tam bugünün sabahıydı. Bir yıl geçti taşıyorum aynı yarayı. Ve asla iyileşmeyeceğini bilerek kabuğu her kaldırdığımda ince bir kan damlıyor hala anne.

Bu gün sensizlik günü bugün sessiz sessiz gömütının başında çığlık günü bugün aramızdan ayrılışının soğuk birinci yılı. Seni özlemle sevgiyle yad ediyoruz. Nur içinde yat.

Senden ayrılık senin yokluğunu her gün her an tüm hücrelerimde yaşamaktır. Sen bu dünyadan ayrılıp başka alemlere gittiğin o günden sonrasında geçen 365 gün 6 saat bile acılarımızı dindirmedi.

Değerli ağabeyimiz büyüğümüz merhumu ölümünün birinci senesinde sevgi ve saygıyla yad ediyoruz. Onun ülkemize etmiş olduğu hizmetler benzer biçimde hizmet yapmayı Mevla’m bizlere de nasip etsin.

Günaydın babam bak bugünde hava ne kadar sıcak aynı bir yıl önce seni yitirdiğimiz gün benzer biçimde. Fakat baba bu ısı senin sevgin kadar hiç yüreğimi ısıtmadı benim. Senden sonrasında tüm umutlarımı yitirdim. Yaşamak artık boş ve anlamsız oldu.

Biz birlikteyken hiç önemsemediğim saatleri ayları mevsimleri yılları şimdi ne kadar çok arıyorum. Ve ne kadar acıdır ki bir kere daha birlikte yaşayacağımız beraber güleceğimiz yeni bir süreımızın asla olmayacağı.

Sen bu dünyadan gideli tam bir sene geçti. Şimdi elimde biriktirmiş olduğum tüm zamanların tek bir sonbaharü kaldı rüzgarı üşütmüyor güneşi yakmıyor yağmuru tek tek akıttığım gözyaşlarımı gökyüzünden toplayıp toprağına götürüyor. Seni özlemle anıyorum anneciğim.

Hepimiz senin attığın bu ilk adımda yürümeye devam ediyoruz. Senin hayallerin olan ülkemizi bir dünya markası yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Mekanın aden olsun. Seni sevgi ve özlemle yad ediyoruz.

Tek başıma kaldığım bu dünyada sana olan aşkımı sensizliğin acısını sakladım ruhumda. Yüreğimi koca bir yıl senin hayalinle avuttum. O yaşamış olduğumız güzel günleri anmaktan artık yaşamayı unuttum. Yattığın yerde huzur içinde yat. Mekanın cennet olsun. Seni asla unutmayacak sana olan aşkım hiç azalmayacak.

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.

0/Yorum Yaparsanız Seviniriz/Yorumunuz Var

Daha yeni Daha eski