2019 Yeni Yıl Mesajları

Yılbaşı münasebetiyle miladi takvime göre içinde bulunan günlerin sonra ermesi yani bitimi ve ardından yeni yılın gelmesi ve başlamasıdır. Yılbaşı ile Noel birbirinden farklıdır. Bunu karıştırmayalım. Yılbaşı 12. ayın sonu olan aralık ayının son günü 31. gece yarısında saat 24:00’te bir yılın bitimi ve yeni bir yılın başlangıcıdır. Her özel günde olduğu gibi yeni yılda da güzel dileklerde bulunacağımız için siz değerli takipçilerimiz için 2019 Yeni Yıl Mesajları derledik. Zor ve yorucu geçen bir yılın ardından gelecek yılla ilgili planlar, hedefler bu gecede dilekler için sizde sayfamızda olan en güzel anlamlı yeni yıl mesajları olarak sevdiklerinizle hem göze hemde gönüle hitap edecek şekilde paylaşabilirsiniz. Yeni yılın insanlık için, Müslümanlar için hayırlı olmasını dilemek için bir tanesini sevdiğinize yılbaşı akşamı gönderebilirsiniz.

2019 En Güzel Yeni Yıl Mesajları


“Ben seni anlık sevmedim, ben seni gönlümde kiracı etmedim. Ben seni ömrümün sonuna kadar tutacağım el, sarılacağım kişi bildim. Yeni yılda seninle nice güzel yarınlara adım atmayı, seni her zaman yanımda mutluluklara boğmayı dilerim… İyi ki varsın sevgilim.”

“Yeni yılda sağlıklı, sıkıntısız, başarılı, bol kazançlı, mutlu ve huzurlu ama en önemlisi daima yarından umutlu olacağınız zamanlar dilerim. İyi seneler.”

“Yanında olamasam da elini kalbine koyduğunda beni orada hissetmen zor değil… Çünkü bizim aramızdaki bağ arkadaşlıktan öte biliyorum, çünkü seni haddinden fazla seviyorum. İyi ki varsın dostum, mutlu yıllar!”

“Dünyaya gözlerimi açtığım andan beri hep beni mutlu etmeyi amaçlayan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve beni her koşulda şefkatiyle sarıp sarmalayan annem… Allah seni başımızdan eksik etmesin. Mutlu yıllar.”

“Yeni yılda yüzünüzden gülücük, kalbinizden ferahlık, gönlünüzden sevgi eksik olmasın. Yeni anılarınıza üzüntü, acı, keder ya da hüzün uğramasın. İyi seneler…”

“Biz seninle ayrılmaz bir bütün, biz seninle bitişiyiz üzüntünün… Biz seninle verdiğimiz sözün, arkasında olalım bitene kadar ömrüm. Yeni yılda yeni telaşlar, yeni umutlar, yeni coşkular bizimle olsun, Allah’ın bildiği büyük dileğimiz gerçek olsun aşkım. İyi ki varsın.”

“Ne olursa olsun seni sevmekten usanmayacak, seni mutlu etmeye çalışmaktan bıkmayacağım. Çünkü senin bir gülüşüne her şeyin değeceğini biliyorum, senin güzel gönlünün her şeyin en iyisini hak ettiğini görüyorum… İyi seneler aşkım.”

“Yeni yılda senin umutlarını boşa çıkarmayacağıma ve seni gururlandıracak işlerle iyi yerlere geleceğime inancım tam babacığım, sen benim yanımda oldukça ben hep mutlu ve hep gelecekten umutlu olacağım. Mutlu yıllar!”

“Yeni yılda hayatında keder, üzüntü, hüzün, acı kelimelerinin tedavülden kaldırılmışçasına yok sayılacağı ve tüm sessizlikleri gülüşlerinin dolduracağı zamanlar dilerim.”

“Yıl biterken yağan karın hayatımızdaki tüm kötülükleri örtmesini ve güzel yarınlara kavuşmayı dilerim… İyi seneler dostum.”

“Bana arkadaşlığın en gerçeğini tattıran, bazen yoldaş bazen sırdaş olan ama en önemlisi her koşulda yanımda olan, olamadığında bunu en derin şekilde hissettiren canım arkadaşım. Biliyorsun mesafeler asla engel olamaz bizim dertleri mutluluğa, hüzünleri kahkahaya dönüştürmemize. Biliyorsun yanında olmam engel değil, seni hep en içten şekilde sevmeme… Mutlu yıllar!”

“Her zaman olduğu gibi bu yeni yılda da en taze umutları kuşanmanı ve hayalinin gerçekleşmesine yaklaşmanı umarım… İyi seneler.”

“Sevginin, aşkın en güzel hali… Gözlerimdeki parıltının sebebisin… Sen mutluluğun vücut bulmuş hali, hayallerimin baş köşesindesin. Nice mutlu yıllarımız olsun aşkım, hep birlikte, hep el ele!”

“Senin hakkın hiçbir zaman ödenmez, ne yaparsam yapayım senin emeklerinin bir parçası bile etmez biliyorum anneciğim… Bu yıl da hep benim yanımda, her zaman en büyük destekçim, her zaman benim şefkatlim olduğun için binlerce kez teşekkür ederim. Birlikte, nice güzel yıllarda, yine aynı güzelliklerle bulunacağımızı umut edelim, sen varken ben dünyanın en güçlüsü, en iyisiyim… Mutlu yıllar!”

“Seninleyken zamanın nasıl aktığını bilmesem de yeni yılın yaklaştığını içimdeki coşkudan anlıyorum. Seninleyken zamanı önemsemesem de ömür boyu yanımda ol istiyorum… Mutlu yıllar aşkım.”

“Bir tanem dedim sana, çünkü benim için eşsizsin. Meleğim dedim sana, çünkü her zaman çok iyisin… Her şeyim dedim sana çünkü ömrümü adadığım ruh eşimsin. Mutlu yıllar diliyorum sana çünkü yaşama sebebimsin!”

“Ben senin sayende yalnızlık nedir bilmedim, sevginle hiç uzun sürmedi üzüntülerim… Senin varlığın sayesinde yokluk nedir bilmedim, şefkatinle belirdi yüzümde hep gülüşlerim… Ne şanslı bir insanım diyorum bazen, ne şanslıyım çünkü beni annemsin! Birlikte nice güzel yıllara, nice sevgi dolu anılara anneciğim… Seni çok seviyorum.”

“Yeni yılın kellere saç, hastaya ilaç, züğürde para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, dırdırcıya akıl, onu çekenlere sabır vermesini dileriz… Mutlu yıllar!”

“Nerede yaşam varsa orada umut da vardır. Yeni yılın mutlu ve umutlu geçsin.”

“Yeni yılda bizi çok büyük güzelliklerin beklediğine ve hayallerimize koşar adım ilerleyeceğimize inanıyorum. Sen elimden tuttukça ben dünyanın daha güzel bir yer olabileceğine inancımı asla kaybetmiyorum. Hep yan yana, hep el ele gireceğimiz nice yeni yıllara aşkım… Seni çok seviyorum!”

“İçimi ısıtan varlığın, yüzümü güldüren hallerin, beni mutlu eden sesin ve içime işleyen bakışların hep benimle olsun. Yeni yılda her şey senin mutluluğunu en yakından göreceğim şekilde olsun. Mutlu yıllar sevgilim.”

“Hadi iyisin dostum, bir seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin. İyi seneler. J”

“Yeni yılda yüzünüzden gülücükler, gönlünüzden güzel hisler, gözlerinizden ışık eksik olmasın. Mutlu yıllar.”

“Yine bir yıl başı yaklaşıyor… Bu yıl başı sevdiklerimizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmamızı ve tüm yılın aynı güzelliklerle devam etmesini diliyorum.”

“Yeni yıl tüm umutlarımızı, mutluluklarımızı tazelesin, her şeyi yenilesin. Ama bir tek sen eskisi gibi kal bir tanem. Seni çok seviyorum.”

“Yeni yılda her günün bir öncekinden daha keyifli, daha mutlu geçsin canım… Sen her şeyin en güzelini hak eden, her zaman iyiliği ve güzel yüreği ile benim gönlümde yatan biricik arkadaşım… Mutlu yıllar sana…”

“Elma daldan toplansın, arkadaşım nasılsın? Geçirdiğimiz o günler romanlara yazılsın. Bu yeni yılda tek derdin, burnun kapıya kısılsın. Mutlu yıllar!”

“İlk önce her şeyin başı sağlık olsun. Kazancınız bol ve bereketli olsun. Sabrınız her zamankinden çok, yüreğiniz ferah olsun. Yolunuz bahtınız hep açık, gönlünüz şen olsun. Sevdiğiniz kim varsa hep yanı başınızda sizinle olsun. Sıkıntılar sizden uzak, Rabbim yardımcınız olsun. Yeni yıla ne dualarla giriyorsanız hepsi kabul olsun… Hayırlı, huzurlu, sağlıklı, mutlu bir yıl sizinle olsun.”

“Yeni yılın seni çok mutlu edecek müjdeler, en güzel sürprizlerle kapısını çalmasını dilerim. 2019’u tüm dünyaya umut saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle… İyi seneler.”

0/Yorum Yaparsanız Seviniriz/Yorumunuz Var

Daha yeni Daha eski